Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 02.03.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 11.02.2023 do 01.03.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 11.02.2023 r. godz. 04:18

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 32- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierowała samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości-1,80 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

 

Data i godzina zdarzenia: 12.02.2023 r. godz. 08:38

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 48-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,61 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Otręby.

 

Data i godzina zdarzenia: 12.02.2023 r. godz. 13:37

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie , podczas kontroli drogowej ujawnili 2 mieszkańców powiatu goleniowskiego, którzy kierowali rowerami będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wskazało -0,88 promila alkoholu u jednego kierującego, natomiast u drugiego kierującego -2,31 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Czermnica.

 

Data i godzina zdarzenia: 14.02.2023 r. godz. 14:11

Opis zdarzenia:

Policjanci Posterunku Policji w Przybiernowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 40- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości-2,07 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Przybiernów, Przybiernów.

 

Data i godzina zdarzenia: 15.02.2023 r. godz. 12:53

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 20-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Audi będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Badanie wskazało na obecność metaamfetaminy w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

 

Data i godzina zdarzenia: 16.02.2023 r. godz. 02:48

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie , podczas kontroli drogowej ujawnili, że 19-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-0,81 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Kulice.

 

Data i godzina zdarzenia: 17.02.2023 r. godz. 12:13

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili dwóch rowerzystów zamieszkałych na terenie powiatu goleniowskiego, którzy kierowali będąc pod wpływem alkoholu. Pierwszy mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,11 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,23 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Data i godzina zdarzenia: 18.02.2023 r. godz. 07:46

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 23-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Toyota będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu, który nie zatrzymał się do kontroli pomimo sygnałów świetlnych i błyskowych pojazdu uprzywilejowanego do zatrzymania oraz kierował pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Borzysławiec.

 

Data i godzina zdarzenia: 18.02.2023 r. godz. 11:50

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 47-letni mieszkaniec powiatu łobeskiego kierował samochodem osobowym m-ki Skoda znajdując się w stanie nietrzeźwości-1,95 promila alkoholu w organizmie, który jednocześnie nie zatrzymał się do kontroli pomimo sygnałów świetlnych i błyskowych pojazdu uprzywilejowanego do zatrzymania oraz spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Żółwia Błoć.

 

Data i godzina zdarzenia: 19.02.2023 r. godz. 23:42

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 31-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,44 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Data i godzina zdarzenia: 20.02.2023 r. godz. 10:12

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 55-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,49 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Tarnówko.

 

Data i godzina zdarzenia: 20.02.2023 r. godz. 13:29

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 52-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości-2,20 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Stawno.

 

Data i godzina zdarzenia: 24.02.2023 r. godz. 07:44

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 40-letni mieszkaniec m. Szczecin, kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot będąc w stanie nietrzeźwości-0,63 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Pucice.

 

Data i godzina zdarzenia: 26.02.2023 r. godz. 11:17

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 59-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Subaru, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,21 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych ,orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Kępy Lubczyńskie.

 

Data i godzina zdarzenia: 26.02.2023 r. godz. 20:05

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 42-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Opel pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Kliniska Wielkie.

 

Data i godzina zdarzenia: 26.02.2023 r. godz. 23:58

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Goleniów, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 45-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości-0,67 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, orzeczonego przez Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

 

Data i godzina zdarzenia: 28.02.2023 r. godz. 22:36

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 25-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Volkswagen, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,29 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Data i godzina zdarzenia: 01.03.2023 r. godz. 21:01

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 42-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Toyota, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Badanie wskazało na obecność amfetaminy w ślinie kierującego. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – kobitka na bani hulajnogą

Dodaj komentarz