Policyjna Statystyka – kobitka na bani hulajnogą

Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 30.01.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 30.01.2023 do 09.02.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 30.01.2023 r. godz. 14:20

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 28- letni mieszkaniec m. Płock, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,40 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Marszewo.

 

Data i godzina zdarzenia: 31.01.2023 r. godz. 00:07

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 42- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,32 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Data i godzina zdarzenia: 31.01.2023 r. godz. 13:50

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 45-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Audi, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Sąpole.

 

Data i godzina zdarzenia: 04.02.2023 r. godz. 07:21

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 57- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował motorowerem m-ki BARTON, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,31 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pojazdem pomimo zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Lubczyna.

Data i godzina zdarzenia: 04.02.2023 r. godz. 11:41

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 23- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,42 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Bolechowo.

 

Data i godzina zdarzenia: 05.02.2023 r. godz. 14:05

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 30-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości-1,72 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Długołęka.

 

Data i godzina zdarzenia: 05.02.2023 r. godz. 21:58

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 25- letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego, kierowała hulajnogą elektryczną będąc w stanie nietrzeźwości -0,60 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

 

Data i godzina zdarzenia: 08.02.2023 r. godz. 06:50

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjneko KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 26-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował motorowerem m-ki ZIPP pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Data i godzina zdarzenia: 06.02.2023 r. godz. 07:21

Opis zdarzenia:

Policjanci PP Przybiernów, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 63-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki OPEL będąc w stanie nietrzeźwości-0,77 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Przybiernów, Przybiernów.

 

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – 2,2‰ prowadziło rower

 

 

 

Dodaj komentarz