Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 20.08.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 15.08.2023 do 19.08.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 15.08.2023 r. godz. 07:30
Opis zdarzenia:
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot będąc w stanie nietrzeźwości-2,47 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Kliniska Wielkie.

Data i godzina zdarzenia: 16.08.2023 r. godz. 15:31
Opis zdarzenia:
Policjanci Referatu Prewencji KP w Nowogardzie , podczas czynności zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, poszukiwanego na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Słajsino.

Data i godzina zdarzenia: 18.08.2023 r. godz. 10:52
Opis zdarzenia:
Policjanci PP Przybiernów, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 35-letni mieszkaniec m. Szczecin, kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot, będąc w stanie nietrzeźwości-0,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Przybiernów, Rzystnowo.

Policja
Policja

Data i godzina zdarzenia: 18.08.2023 r. godz. 19:42
Opis zdarzenia:
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który kierował motorowerem m-ki Superbyke będąc w stanie nietrzeźwości-2,20 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiadał dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydane przez Sąd Rejonowy w Szczecinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Borzysławiec.

Data i godzina zdarzenia: 19.08.2023 r. godz. 01:10
Opis zdarzenia:
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie , podczas kontroli drogowej zatrzymali 23-letnią mieszkankę powiatu goleniowskiego, która kierowała samochodem osobowym m-ki Audi będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wstępne badanie wykazało obecność THC w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Dębice.

Data i godzina zdarzenia: 19.08.2023 r. godz. 07:14
Opis zdarzenia:
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas czynności zatrzymali, 64-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.
Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

 

Informacja KPP Policji w Goleniowie

 

Poprzednia statystyka

Policjanci zatrzymali kierowców po alkoholu i z zakazem

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz