Policyjna statystyka. 24-latek skasował radiowóz.

Zestawienie zdarzeń za okres od 14.01.2020 r. do 17.01.2021 r. mających miejsce na terenie Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

 

Data i godzina zdarzenia:

14.01.2021 r. Godz. 18:23

Opis zdarzenia:

Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 53-letni mieszkaniec pow. Goleniowskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości – 1 promila alkoholu w organizmie.. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia:

Woj. Zachodniopomorskie, Powiat goleniowski, Gmina Goleniów, Krępsko

 

Data i godzina zdarzenia:

14.01.2021 r. Godz. 20:00

Opis zdarzenia:

Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 33-letni mieszkaniec pow. Goleniowskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości – 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia:

Woj. Zachodniopomorskie, Powiat goleniowski, Gmina Maszewo, Jenikowo

 

Data i godzina zdarzenia:

15.01.2021 r. Godz. 11:07

Opis zdarzenia:

Kierujący pojazdem marki Ford Fiesta-24-letni mieszkaniec pow. Goleniowskiego nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu czyli radiowozu oznakowanego Policji najechał, na jego tył w momencie gdy radiowóz zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia:

Woj. Zachodniopomorskie, Powiat goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Konstytucji 3 maja

 

Data i godzina zdarzenia:

16.01.2021 r. Godz. 23:13

Policjanci OPI KP Nowogard zatrzymali 37-letniego mieszkańca pow. Goleniowskiego poszukiwanego listem gończym wydanym na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia:

Woj. Zachodniopomorskie, Powiat goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. 15-lutego

 

Data i godzina zdarzenia:

17.01.2021 r. Godz. 17:50

Opis zdarzenia:

Policjanci OPI Kp Nowogard podczas kontroli drogowej ujawnili, że 24-letni mieszkaniec pow. Goleniowskiego kierował motorowerem marki Changchang znajdując się w stanie nietrzeźwości – 2,1 promila alkoholu w organizmie. Motorower był bez tablic rejestracyjnych. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.

Miejsce zdarzenia:

Woj. Zachodniopomorskie, Powiat goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Zamkowa

 

 

Na podstawie informacji KPP Goleniów/GN

Dodaj komentarz