W dniu 10.10.1997r. po raz pierwszy ujrzał swój świat portal Goleniow.net, jeszcze był tekstowy html i nieporadny z odrobiną grafiki.

Raczkując i dorastając zmieniał się i dorastał by w 2002 roku już zacząć działać na pierwszym polskim systemie portalowym Jportal, następnie urósł i pęczniał, przybywało treści, trzeba było szukać nowego systemu i tak nastąpiło przejście na system e107, by dwa lata temu zamienić go na WordPress.

Redakcja w aktualnym składzie to 8 osób piszących i umieszczających teksty stale i od czasu do czasu. Kamerzysta, reporter , webmaster i grafik. Z portalu powielającego treści, zmieniliśmy się w pełni legalnie zarejestrowany w Sądzie Dziennik w postaci elektronicznej. Uruchomiliśmy portal na dwóch domenach www.goleniow.net i www.goleniow.net.pl . Po 24 latach śmiało możemy powiedzieć,  że aktualnie prowadzony przez nas portal jest niezaprzeczalnie najbardziej poczytnym i niewątpliwie opiniotwórczym  portalem w Gminie Goleniów. To dzięki nam po raz pierwszy możecie drodzy czytelnicy dowiedzieć się o wielu wydarzeniach i sprawach, które chciałaby ukryć władza lub o problemach dręczących zwykłych ludzi. Tworzone i umieszczane przez nas materiały Video na naszym kanale YT dokumentują wydarzenia nie tylko gminne ale i krajowe.

Od 11 lat jesteśmy twórcami kanału strony Goleniów Net  na Facebook  i grupy dyskusyjnej Goleniów – co w gminie piszczy? Forum otwarte

W natłoku wydarzeń nie tylko w naszej gminie ale i w kraju, powoli przygotowywać się będziemy do uroczystego obchodzenia naszego 25-cio lecia.  Namawiamy Was czytelnicy do współredagowania portalu dotyczącego ważkich spraw dla mieszkańców Gminy i Powiatu.

Goleniow.net działa całkowicie non-profit i tworzony jest całkowicie niekomercyjnie, powstaje z chęci przedstawiania rzeczywistości w sposób prawdziwy, a nie tylko w sposób jaki kreślą portale i periodyki zależne w sposób pośredni lub bezpośredni od władzy. Namawiamy Was do informowania nas,  nie tylko wtedy gdy szukacie pomocy, ale również wtedy gdy organizujecie jakieś imprezy oraz wydarzenia w celu bezpłatnej promocji. Macie problemy , potrzebujecie pomocy piszcie. Wspieramy każde działania proobywatelskie i prospołeczne.

W imieniu zespołu redakcyjnego

Redaktor Naczelny

Andrzej Bugajski

 

Strona archiwalna www.goleniow.net.pl

Strona aktualna http://goleniow.net/

e-mail do redakcji: [email protected]

 

 

 

Dodaj komentarz