W dniu wczorajszym – 19/02/2022 -, mimo okropnej aury pogodowej, z wielką determinacją i duchem walki, wyszli na ulice Goleniowa, po to aby głośno i wyraźnie uświadamiać społeczeństwo.

Prezentujemy Państwu rozmowę z Panem Marcinem Sowińskim – lekarzem, działaczem, przewodniczącym Klubu Konfederacja Goleniów, który w swojej wypowiedzi podjął bardzo ciekawe wątki:

1.Dlaczego i przeciwko czemu protestuje Klub Konfederacji w Goleniowie.

Protestujemy przeciwko temu co robi nam Minister Zdrowia – mówi Marcin Sowiński …

2. Szczepieni chorują częściej i mocniej niż nieszczepieni.

W tej chwili w Polsce najczęściej choruje kto ? ZASZCZEPIENI !!! Jeszcze raz powtórzę 64% zachorowań, gdzie każdy może otworzyć statystyki rządowe, to są zachorowania wśród osób co najmniej dwukrotnie zaszczepionych – kontynuuje Pan Marcin.

3. Kto może zwrócić się z prośbą o wsparcie do Stowarzyszenia Medycy Nadziei.

Wsparcie udzielane jest każdemu, kto nie ma ochoty udostępniać swoich danych wrażliwych podmiotowi, który go zatrudnia.

4. Sprawę Marszałka Geblewicza, który całkiem niedawno wprowadził w Urzędzie Marszałkowskim dość kontrowersyjne zarządzenie, dające możliwość wyboru co do sposobu świadczenia pracy przez urzędników, dzieląc ich na osoby szczepione i niezaszczepione.

Marszałek Geblewicz właśnie odpowiada na te pytania Prokuratorowi dlatego, że zostało złożone do prokuratury zawiadomienie w tej sprawie. Po czym w mediach ukazały się informacje, całkiem niedawno, że w trybie pilnym prokuratura się tą sprawą zajęła jako no coś bardzo ważnego, więc już na pewno są po pierwszych rozmowach – dodaje Pan Marcin Sowiński.

Całość materiału w oryginale prezentujemy Państwu poniżej:

(red.)

Marszałek Geblewicz do prokuratury !

Dodaj komentarz