Szanowna Redakcjo,

Chciałem na łamach Waszego portalu wyrazić własną opinię na temat wczorajszej imprezy dla dzieci GOFER.

Powiem szczerze, że to co najbardziej przyciągało dzieci do parku to były dmuchawce, a cena ich powalająca. 20 zł za 10 minut zabawy na jednym zamku.

Mam dwójkę dzieci więc, aby skorzystać z tego co je naprawdę kręciło zostawiłem w kasie 80 zł na wstępie. Kolejno oczywiście wata, lody, frytki i pękła kolejna stówka.

Zacząłem się zastanawiać, czy aby ta impreza organizowana była dla dzieci czy dla podmiotów komercyjnych ?

Jestem daleki za rozdawnictwem i dawaniem za darmo, jednak cena 20 zł za 10 minut zabawy mrozi krew w żyłach.

Impreza dla dzieci z okazji ich święta organizowana raz w roku była biedna. Żadnych organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich brak, profesjonalnych animatorów brak, konkursów i konkurencji sportowych dla dzieci brak, stoisk lokalnych z rękodziełami brak, straży pożarnej brak, policji brak, służby więziennej brak, leśnictwa brak.

Na plus imprezy, piękne występy naszych cudnych goleniowskich dzieciaczków. Gdyby nie one ta impreza umarłaby z miejsca. Szkoda tylko, że organizator postawił za mało ławeczek i leżaków pod sceną, aby można było usiąść i zobaczyć znacznie więcej niż z pozycji stojącej.

Podsumowując kicz i komercja w najwyższym wydaniu.

Mam nadzieję, że ktoś w następnym roku pójdzie po rozum do głowy!

TREŚĆ LISTU PUBLIKUJEMY BEZ KOREKTY

Dane osób piszących do wiadomości redakcji. Wyrażane w Listach poglądy nie są poglądami przedstawianymi przez redakcję, a jedynie przez piszącego autora, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

(red.)

Dodaj komentarz