Ulica Chopina, Fabryczna, Spacerowa to, bez dwóch zdań, dzielnica naszego miasta wymagająca ogromu działań społecznych. Zapomniana, zaniedbana przez naszych włodarzy przez lata społeczność właśnie budzi się do życia, a to za sprawą adrenaliny jaką jest pani Daria Świderska – Jastrzębska – koordynatorka akcji “Boisko zbudujmy je RAZEM”, a prywatnie żona, mama dwójki maluchów , a co najważniejsze od dziecka mieszkanka ulicy Chopina.

Tu nikt łatwo nie ma. Wszyscy zdani są wyłącznie na siebie. Mamy sporo dzieciaków, które potrzebują zainteresowania oraz wsparcia. Chcemy aby zobaczyły, iż każdy jest w stanie osiągać zamierzone cele, jeśli tylko o nie zawalczy. Pragniemy dać im szanse, aktywizować i wskazywać prawidłowy azymut. Zapragnęliśmy mieć własne boisko, po to aby każdy mieszkaniec poczuł, że ma coś osobistego, własnego, coś nad czym ciężko pracował, coś co należy szanować i pielęgnować. Jednak to nie wszystko. Założyliśmy sobie, iż dołożymy wszelkich starań, aby wyciągnąć dzieci z czterech ścian. Chcemy by poczuły się zaopiekowanie, chcemy aby zobaczyły, ze żyć można inaczej, dlatego jeż teraz postanowiliśmy zorganizować akcje; Szukamy Sportowych Talentów ! To nasz obowiązek dbać o młode pokolenia więc zakasaliśmy rękawy i zaczynamy świetną zabawę i życiową przygodę – mówi pani Daria.

Szukamy Sportowych Talentów – to szereg działań ukierunkowanych na rozwój i wsparcie najmłodszych. To dobra zabawa, trening umiejętności nie tylko sportowych, ale przede wszystkim społecznych. Z naszej strony dzieci mogą liczyć na świetną zabawę, zaangażowanie, sprzęt do ćwiczeń, profesjonalną opiekę, warsztaty prowadzone przez zawodowego trenera oraz mnóstwo miłości i serca. Nasze działania skierowana jest przede wszystkim do dzieci z okolic ulic Chopina, Fabrycznej oraz Sportowej. nie mniej jednak, jeśli ktokolwiek innych chciałby się przyłączyć do grupy, może czuć się serdecznie zaproszony! – dodaje.

Niedzielne Chłopaki … a więc stało się !!!

(red.)

Dodaj komentarz