Leczenie Włosa ogniem jest już w Goleniowie

Z tego rewelacyjnego zabiegu możemy skorzystać w salonie Raf & ART HAIRDUO Goleniów  https://www.facebook.com/rafart.hairduo .

Innowacyjna zabiegu rekonstrukcji polega na obrobieniu włosów ogniem. Jak powiedział nam mistrz fryzjerstwa Artur Błażkiewicz – właściciel salonu Raf & Art HairDuo, regeneracja przeznaczona jest dla włosów szorstkich, porowatych ,suchych oraz łamliwych. Korzyści z tej niesamowitej formuły to: likwidacja rozdwojonych końcówek, olśniewający połysk, wzmocnienie ,odżywienie oraz niesamowita miękkość włosów. Składniki aktywne dzięki działaniu otwartego ognia głęboko wnikają w strukturę włosa wypełniają jego ubytki. Ze względu na to, iż włosy bezpośrednio z ogniem pozostają w kontakcie tylko kilka minut, zabieg jest ABSOLUTNIE bezpieczny !!!  W trakcie leczenia długość włosów zostaje nienaruszona, a efekty leczenia są natychmiastowe i utrzymują się nawet do trzech miesięcy.

Ogień jest konglomeratem zjawisk towarzyszących reakcji spalania. Podczas tego procesu chemicznego wydziela się duża ilość energii, która rozprasza się w formie ruchów termicznych oraz świecenia atomów. Płomień jest to mieszanina świecących gazów i cząstek ciał stałych. Energia powstająca w procesie spalania oprócz energii cieplnej rozprasza się w postaci promieniowania elektromagnetycznego, w tym energii świetlnej. Znaczna część cząstek w płomieniu jest naładowana elektrycznie. A większa część powstającego promieniowania to promieniowanie widzialne i podczerwone. Za tym można z pewnością powiedzieć, że tak samo a nawet lepie płomień, który powstaje przy paleniu roztworu kwasu z etanolem, działa na włosy jak i pielęgnica do włosów z ultradźwiękami i podczerwienią (nowoczesny wynalazek fryzjerski dla regeneracji włosów).Przy kontakcie z włosami ten „zimny ogień” zamienia wodę w parę i wprowadza ją do ścisłego wnętrza włosa – to czyni go miększym i elastyczniejszym.

Udowodnione jest, iż podczerwień którą zawiera ogień regeneruje zniszczone tkanki włosów, pozytywnie działa na wyrastające włosy, czyniąc je lepiej odżywionymi, zdrowszymi i mocniejszymi. Działanie podczerwieni którą zawiera ogień przyspiesza również ich porost.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami polecamy kontakt do naszego eksperta korzystając z aplikacji na Funpage salonu  –  https://www.facebook.com/rafart.hairduo

 

( blue.)

Dodaj komentarz