Gryfiński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym SZTUKA NA RAZ-DWA

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „SZTUKA NA RAZ-DWA – Moja interpretacja znanego dzieła”. Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego bez ograniczeń wiekowych, którzy zajmują się fotografowaniem amatorsko. Przywidziano atrakcyjne nagrody finansowe.


Konkurs organizowany przez Gryfiński Dom Kultury „SZTUKA NA RAZ-DWA – Moja interpretacja znanego dzieła” nawiązuje do internetowych wyzwań, związanych z odtworzeniem w warunkach domowych znanych prac malarskich. W naszym konkursie zachęcamy do kreatywnego podejścia do interpretacji dzieła z zakresu malarstwa, rzeźby lub fotografii, przedstawionego za pomocą przedmiotów i osób z własnego otoczenia. Poszukiwanie właściwego ujęcia i odtwarzanie dzieła z pewnością przyniesie wiele zabawy uczestnikom konkursu.

Do konkursu można zgłaszać jedynie prace w postaci plików elektronicznych. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. Nie uznajemy kolaży ze zdjęć i przeróbek graficznych.

Właściwie opisane prace (patrz regulamin) nadsyłać można do 28 maja 2021 na adres elektroniczny [email protected]

Zdjęcia konkursowe będą poddane ocenie jury a także internatów, którzy przyznają nagrodę publiczności.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 11 czerwca. Dla twórców zwycięskich prac przewidziano następujące nagrody:

– I miejsce 600 zł,

– II miejsce 400 zł,

– III miejsce 200 zł,

– nagroda publiczności 300 zł.

Prosimy o przeczytanie i wnikliwe przeanalizowanie regulaminu i niezbędnych dokumentów związanych z konkursem. Znajdziemy je na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury https://gdk.com.pl/aktualno%C5%9Bci/123

Gryfiński Dom Kultury
ul. Szczecińska 17
74-100 Gryfino

Dodaj komentarz