Radny Rady Miejskiej w Goleniowie Robert Kuszyński w dniu 23.02.2022r. pozwolił sobie złożyć pisemnie zapytanie w następującej kwestii:

Dlaczego lokalne media nie są zapraszane na żadne wydarzenia organizowane przez urząd czy tez podległe mu instytucje (przykładowo podpisanie z marszałkiem umowy na dofinansowanie Z A Z czy tez ponowne otwarcie po remoncie i rozbudowie Centrum Animacji Młodzieży.”

 

Jak przystało na Redaktora Naczelnego Niezależnego Portalu jakim jest Goleniow.net napiszę to językiem słusznym z minionej epoki.

– Ten tego , wicie rozumicie Kuszyński , czy Wam czasem na łeb coś nie spadło? Linia jedynie słusznego przekazu oraz media wyznaczone do tego są dawno w naszej gminie określone i nikt, to znaczy inne media nie są upoważnione do przekazywania innych treści niż ustalone przez władze. Czy wyście Kuszyński to zrozumieli?

Tak, tak Panie Radny .

Konferencje zniknęły , zaproszenia dla mediów na uroczystości zniknęły, ba , nawet na sesje i komisje nie mówiąc o uroczystościach gminnych. Władza tego nie lubi (jak się wydaje), jak jej się patrzy na łapy. A bo to przyjdą , pytania nieodpowiednie zadadzą, jakąś głupią fotkę strzelą z miną nieustaloną z oficjelami. A nie daj Boże skrytykują albo przedstawią “rzeczywistość” ale nie taką jaką chce władza, a jest naprawdę.

Albo wyskoczy to szczerbate medium z Komarowa z pytaniem jak do Schetyny i dopiero będzie Polska się śmiała.

Macie Kuszyński przekaz w postaci mediów powołanych przez władzę za Wasze i obywateli pieniądze. Tam jest ukazana cała prawda i tego się Kuszyński trzymajcie.

Jednym słowem w Dupie niech się Wam nie przewraca

 

Andrzej Bugajski

 

 

 

 

Dodaj komentarz