Z dniem 20.10.2019r. Przestanie funkcjonować aktualna strona www będzie działać nowa strona, która jest już opublikowana pod adresem www.goleniow.net  z dniem tym również po wpisaniu w okno przeglądarki adresu dotychczasowego www.goleniow.net.pl otworzy się nowa. Stara strona w formie archiwum działająca od 2002 roku będzie dostępna pod adresem http://goleniow-net.otenet.pl/ . Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Państwu do gustu, oraz, że stanie się dzięki Państwu bardziej żywa. Zapraszamy już do rejestracji na nowej stronie www, ponieważ dotychczasowe hasła i loginy nie będą działać. Nowy portal wnosi zmiany tzn. łatwiejsze będzie komentowanie artykułów i komunikacja między czytelnikami. Wprowadzamy rewelacyjny system ogłoszeń drobnych wraz z możliwością dodawania zdjęć, Uruchomimy na Państwa głosy bardziej czytelne forum i parę innych ciekawych zmian.
Prosimy o przesyłanie na adres e-mail materiałów, które uważacie Państwo za ciekawe do publikacji, czekamy na Państwa sygnały oraz na informacje, które warto publikować lub objąć dochodzeniem dziennikarskim.
14  Października minęło dokładnie 20 lat od czasu naszego powstania, czas niezmiernie szybko ucieka, starzejemy się i my dziennikarze i starzeje się nasz portal, lecz mamy nadzieję, że nowy system portalowy wniesie nowy powiew i uatrakcyjni naszą stronę.
Andrzej Bugajski

Dodaj komentarz