Prace budowlane nad budynkiem przy ul. Leśnej i Lubczyńskiej potrwały do końca listopada. Piękny nowy obiekt stoi zamknięty Kiedy otwarte zostanie centrum przesiadkowe w Załomiu? Mieszkańcy Gminy Goleniów oraz Szczecina zadają sobie nieustannie to pytanie.

Komplecik Elegancik w Rewelacyjnej Cenie tylko w Zuzu Goleniów ul. M. Konopnickiej 54

O przyczynę tego stanu rzeczy został zapytany Pan Tomasz Banach – Zastępca Burmistrza Gminy Goleniów, w wywiadzie dla Twoje Radio Tylko Przeboje:

Dopiero co skończyliśmy inwestycję, bo termin był do końca ubiegłego roku. W tej chwili trwają rozmowy z miastem Szczecin, bo to miasto Szczecin ma uruchomić połączenie komunikacyjne, które będzie wiązało te dwie gminy.  W związku z tym potrzebne jest dopasowanie rozkładów jazdy, zmiany w tych rozkładach. To z miastem Szczecinem zawarliśmy to porozumienie, zatem tutaj zaangażowanie finansowy było po obu stronach i interes jest również po obu stronach. Wysłaliśmy zawiadomienie do Szczecina, że pętla jest ukończona i że oczekujemy na uruchomienie linii autobusowej.

Mamy nadzieję, że dogranie wszystkich spraw związanych z uruchomieniem Centrum Przesiadkowego w Załomiu dojdzie jak najszybciej do skutku.

Źródło foto – kliknij link 

Dobry sen ? Recepta to Olej CBD

 

(red.)

 

Dodaj komentarz