Przedsiębiorca z Goleniowa działa zgodnie z prawem

” Życzliwy” obywatel doniósł do służb, iż mimo Ministerialnego zakazu prowadzenia działalności branży Beauty, zakład fryzjerski Raf&Art HairDuo mieszczący się w Goleniowie przy ul. Zielona Droga w najlepsze prowadzi swą działalność.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze oraz urzędnicy podjęli czynności wyjaśniające aby ustalić stan faktyczny. Po wywiadzie oraz sprawdzeniu dokumentacji okazało się, iż żadna ze służb nie może podjąć interwencji, gdyż Raf&Art prowadzi swą działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Można ? Można !

Jak zaznaczył właściciel firmy – Pan Rafał, od dziś tj. 27.03.21r., firma prowadzi szkolenia dla klientów indywidualnych.  W obrębie treningu fryzjerskiego, w sposób praktyczny, mistrz fryzjerstwa Artur Błażkiewicz uczy klientów jak prawidłowo dokonać koloryzacji lub dekoloryzacji, w jaki sposób wykonać modeling fryzury, czy też jak zadbać o pielęgnację włosów oraz skóry głowy. Taką możliwość mają wszyscy mistrzowie fryzjerstwa – dodaje Pan Rafał. Nie można czekać bezczynnie i przyglądać się temu jak rząd próbuje zrujnować nam życie po raz kolejny.

Podsumowując, nie liczy się tylko to co ma się  na głowie ale i w głowie 😊 Gratulujemy właścicielowi pomysłu na działalność 🙂

( red.)

Dodaj komentarz