Policyjna statystyka – sporo połapali

Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 26.04.2022 r.,   godz. 18:26

Policjanci PP w Stepnicy   podczas  kontroli drogowej ujawnili, że 33 letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości – 0,9 promila alkoholu w organizmie.  Dodatkowo mężczyzna okazał się być poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Stepnica, Racimierz, ul. Staropolska

 Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 26.04.2022 r.,   godz. 19:04

Policjanci OPI KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 25 letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki VW Passat znajdując się pod wpływem środków odurzających.   Postepowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Certyfikowane Oleje Najwyższej Jakości -Sklep Konopny Listek Goleniów ul. J. Matejki 3B

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Goleniowie, Goleniów, ul. Jodłowa

 Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 26.04.2022 r.,   godz. 15:52

Policjanci KP w Nowogardzie   zatrzymali 33 letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenie do Zakładu Karnego – odbycie kary pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Nowogard, Nowogard, ul. Wojska Polskiego

 Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 27.04.2022 r.,   godz. 10:26

Policjanci PP w Stepnicy  zatrzymali 63 letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenie do Zakładu Karnego – odbycie kary pozbawienia wolności. Postepowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Stepnica, Stepnica, ul. Krzywoustego

 Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 27.04.2022 r.,   godz. 13:39

Policjanci OPI KPP w Goleniowie  zatrzymali 41 letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenie do Zakładu Karnego – odbycie kary pozbawienia wolności.  Mężczyzna po uiszczeniu grzywny został zwolniony. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Goleniów, Łozienica

Data i godzina zdarzenia:

Dnia: 27.04.2022 r.,   godz. 19:47

Policjanci OPI KPP w Goleniowie  zatrzymali 59 letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenie do Zakładu Karnego – odbycie kary pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina  Goleniów,  ul. Akacjowa

Pechowa lekcja Chemii – sprawa trafi do sądu

(red.)

Dodaj komentarz