Na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie zamieszczona jest zakładka zatytułowana “Sprawozdania Burmistrza”. Owa zakładka nie była uaktualniana od początku kariery Roberta Krupowicza na stanowisku burmistrza Gminy Goleniów.
Od początku swojego burmistrzowania Robert Krupowicz nie lubił, i nie lubi do dnia dzisiejszego, tłumaczenia się na forum Rady z tego, co robił przez miesiąc poprzedzający sesję. Prościej było wmówić Wspólnocie Samorządowej, że burmistrz nie jest Naszym pracownikiem, który ma się tłumaczyć ze swoich osiągnięć i porażek, tylko władcą absolutnym, który jak ma ochotę, to na zadane pytanie odpowie.

Radni również nie garnęli się i nie garną do “wyciśnięcia” informacji o poczynaniach burmistrza. Nie interesuje ich czy Robert Krupowicz w pracy był, co robił, jakie cele osiągnął, z kim się spotkał, o czym rozmawiał, jakie efekty rozmowy przyniosły.
W sumie nie ma się czemu dziwić, skoro organ powołany do kontroli działań burmistrza, tej kontroli świadomie nie sprawuje.

Poniżej przedstawiamy Państwu ostatnie “Sprawozdanie z działalności burmistrza”, które śmiało można nazwać “Sprawozdaniem z działalności zastępców burmistrza Roberta Krupowicza”. Samo nazwisko Roberta Krupowicza pojawia się z Sprawozdaniu “Tylko” lub “Aż” trzy razy.

Może Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej w Goleniowie zacznie zapoznawać się z przedstawianą treścią “Sprawozdania” i w porządku obrad sesji wprowadzi prawdziwą nazwę otrzymanego dokumentu? Jaką? A chociażby “Sprawozdanie z działalności zastępców z elementami pracy burmistrza Roberta Krupowicza”. Tak byłoby uczciwiej.

(red.)

 

Do pobrania – Sprawozdanie z działalności zastępców z elementami pracy burmistrza Roberta Krupowicza

 

Podobny artykuł

Krupowicza zabawa w ciuciubabkę trwa

Dodaj komentarz