Pokaż mi swoją toaletę… Czyli porządek Biedronki

Parafrazując popularne powiedzenie – “pokaż mi swoją toaletę, a powiem ci kim jesteś”  wychodząc naprzeciw estetycznym potrzebom mieszkańców, kolejny raz pokazujemy Straży Miejskiej w Goleniowie miejsce godne Ich uwagi. Ponieważ brak jest w wielu wypadkach działań odpowiednich służb na takie i inne obrazki z miasta, postaramy się wskazywać takie miejsca.

Tym razem polecamy uwadze wiatę na wózki sklepu Biedronka na ul. Dworcowej. Sytuacja jaką widać na załączonych zdjęciach trwa już kilka miesięcy. Jeronimo Martins Polska S.A. widocznie nie dba o estetykę tego miejsca jak i o higienę kupujących, co widać po stercie zalegających śmieci w wózkach i pod nimi. Same wózki zapewne są siedliskiem wszelkiej maści bakterii i zarazków. A skoro Biedronka nie dba o estetykę i nasze zdrowie, liczymy, że zamiast udawać i nie widzieć problemu, Straż Miejska zajmie się tematem.

Jeżeli jesteście Państwo świadkami takich “uroczych widoków” prosimy o przesyłanie do nas zdjęć z opisem na adres e-mail: [email protected] , które upublicznimy. Zapewniamy pełną anonimowość.

Zadbajmy sami o estetykę własnego miasta i wskażmy miejsca wymagające interwencji skoro panowie w mundurach SM tego nie widzą.

Andrzej Bugajski

Podobny artykuł

Wizytówka Centrum Goleniowa, nie przeszkadza SM

Dodaj komentarz