Czasem zastanawia mnie postawa naszych strażników ze Straży Miejskiej, niby patrolują ulice, cieplutko w zimie w autach zakupionych za nasze pieniądze i… No właśnie i … Jakoś nie za bardzo  reagują na takie widoki.

 

 

Panowie ruszcie d. , to jest wizytówka naszego miasta, samo centrum Goleniowa. Widoki jak te na zdjęciach to nie jest chwilowe działanie, a raczej brak działania, lecz trwa non stop. Kilkukrotnie pisaliśmy o tej sytuacji na naszych łamach, brak reakcji. Stały nieporządek w okolicy obiektu Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Goleniowie, w którym znajduje się sklep Chiński Market, to w zasadzie już norma, do której swoim długim trwaniem mieszkańcy naszego miasta  chyba N A W Y K L I . Ciut lepiej wygląda sytuacja za płotem , czyli po stronie parkingu sklepu Netto.  Skoro właściciele nie poczuwają się, aby codziennie wysłać pracownika na bieżące sprzątanie, może Wam pojawi się chciejstwo do wywarcia wpływu na właścicieli terenu.

COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ. Jest to samo centrum miasta w miejscu ruchliwym, jaką dajemy sobie laurkę w stosunku do turystów i zwiedzających nasze miasto nie wspomnę.

Sanepid również oczy przymyka, a wystarczy tylko rzut oka na zdjęcia, aby zauważyć, że i dla nich robota by się znalazła. Inspektor Nadzoru Budowlanego i Jego pracownicy również chrapią mimo, że obiekt jest postawiony na konstrukcji stalowej pod którą z łatwością mogą wchodzić dzieci. Komendant Straży Pożarnej, mógłby również zauważyć sterty śmieci pod konstrukcją budynku, no chyba że lepiej dla niego jak w centrum miasta ktoś rozpali ognisko pod tym budynkiem.

Moje pytanie brzmi następująco w stosunku do wymienionych służb.

Nie wstyd wam?

Takich miejsc jest więcej. Czy każde musimy wskazywać?

 

Andrzej Bugajski

P.S. Oczekujemy informacji od wymienionych służb w sprawie podjętych działań

 

 

Podobny artykuł

Krupowicz rób coś z tą SYFLANDIĄ !

Dodaj komentarz