Markety Dino w natarciu w gminie Goleniów

Bardzo szybko postępuje ekspansja w naszym powiecie sklepów z szyldem Dino. Sieć Marketów Dino powstała w Polsce w 1999r. w oparciu o polski kapitał . Dziś Dino Polska S.A. to ponad 1800 marketów które zatrudniają ponad 30 tys pracowników. W naszej gminie są już sklepy tej firmy w Kliniskach, Goleniowie i Mostach. W najbliższym czasie zostaną wybudowane dwa kolejne w Białuniu i Modrzewiu. Nieoficjalnie mówi się, że kolejne dwie duże wsie w naszej gminie są w zakresie zainteresowania firmy na ewentualną przyszłą budowę marketów. Sieć, skutecznie konkuruje z zagraniczną konkurencją i znalazła metodę aby robić to jak się wydaje skutecznie.

Market Dino w Nowogardzie
Market Dino w Nowogardzie

 

Andrzej Bugajski

 

Foto : Dino Polska

 

Inny ciekawy artykuł

… Jaki powód, czyja wina, czy to skutek, czy przyczyna – Taka gmina?

 

Dodaj komentarz