Szanowni Państwo, poprzez naszą redakcję Stowarzyszenie Trzy Rybki w Goleniowie pragnie poinformować, iż od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 17:00 uruchomione zostało “Biuro Spraw Zewnętrznych”.

Co to jest i jak to działa zapytaliśmy Prezes Stowarzyszenia ” Trzy Rybki”, realizatorkę projektu Lodówka Społeczna Panią Kamilę Piwowarską.

” … Cóż mogę powiedzieć, jestem przeszczęśliwa, gdyż udało mi się przekonać właścicieli sklepu  Konopny Listek” w Goleniowie aby w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem pozwolili w swoim lokalu zorganizować punkt konsultacyjny dla Mieszkańców Gminy Goleniów. Takie swojskie miejsce do wygadania się 🙂  Ja potocznie nazywam ten pomysł “Biurem Spraw Zewnętrznych”.

Z takim zamiarem nosiłam się od dawna, jednakże zważywszy na stan pandemiczny oraz zeszłoroczny lockdown swoją koncepcję odłożyłam na lepsze czasy. Myślę, że to doskonały pomysł aby w naszym mieście było miejsce do którego mieszkańcy mogą przyjść i pogadać o tym co ich zdaniem należy ulepszyć, poprawić, udoskonalić lub napiętnować.  Ja ze swojej strony obiecuję, iż wszelkie zastrzeżenia czy pochwały będą pisemnie kierowane do odpowiednich instytucji. Czasami tak jest, że człowiek nie ma śmiałości pójść ze swoją sprawą do urzędu, o wiele łatwiej jest powiedzieć coś komuś przy filiżance ciepłej kawy lub herbaty bez zbędnego pospiechu”. Żywię nadzieję, że nowa idea przyjmie się w naszym mieście…”.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania wskazujemy bezpośredni kontakt do Pani Kamili: [email protected].

(red.)

 

 

Dodaj komentarz