Policyjna Statystyka – wypadek z rowerzystą w tle

ZDARZENIA W RUCHU DROGOWYM, KOLEJOWYM, POWIETRZNYM I WODNYM – KPP Goleniów w okresie od 16.09.2021 r. do 19.09.2021 roku.

 

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 17.09.2021 r., godz. 08:26
Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 43-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Kia Rio znajdując się po użyciu alkoholu – 0,27 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Bohaterów Warszawy

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 18.09.2021 r., godz. 01:32
Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 22-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki BMW znajdując po użyciu środków odurzających. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Armii Krajowej

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 18.09.2021 r., godz. 13:20
Kierujący pojazdem marki Peugeot (49-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego) podczas wykonywania manewru skrętu, nie zachował należytej ostrożności , nie upewnił się co do możliwości wykonania przedmiotowego manewru bezkolizyjni w wyniku czego wymusił pierwszeństwo przejazdu na rowerzyście ( l.49 zam. Powiat goleniowski), co doprowadziło do kolizji ww. pojazdów. Rowerzysta został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Jodłowa

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 18.09.2021 r., godz. 20:30
Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 35-letni kierujący quadem znajduje się w stanie nietrzeźwości – 2,96 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Nowogard, Jarchlino

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 19.09.2021 r., godz. 07:26
Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 42-letni kierujący rowerem znajduje się w stanie nietrzeźwości – 2,66 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Goleniów, Modrzewie

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 19.09.2021 r., godz. 13:37
Policjanci OPI KPP Goleniów zatrzymali 63-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Grenadierów

Data i godzina zdarzenia:
Dnia: 19.09.2021 r., godz. 16:42
Policjanci WRD KPP Goleniów zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania nadawanych przez umundurowanych policjantów poruszających się radiowozem oznakowanym nie wykonał polecenia i kontynuował dalszą jazdę. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że znajduje się on w stanie nietrzeźwości – 2,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.
Miejsce: Woj. Zachodniopomorskie, Pow. Goleniowski, Gmina Goleniów, Łozienica, ul. Prosta

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – Promile i ich moc

Informacja Policja Goleniów

 

Dodaj komentarz