KOBIDO japoński masaż twarzy w Goleniowie

Pierwsze klientki już nam zaufały 🤲🏻 – rozmawiamy z Panią Pauliną właścicielką oraz fizjoterapeutką Botanika Miejskie SPA Goleniów
R: Proszę  nam powiedzieć co to takiego to Kobido ?

P: Kabido to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Masaż działa na tkanki głęboki na mięśnie twarzy oraz rozluźnia struktury tworzące zmarszczki mimiczne. Częścią masażu jest również drenaż limfatycznym oraz głębokie techniki liftingujące i akupresura.

R: Ile trwa taka sesja ?
P: Kobido to 75 min sesja masażu, pozwalająca uzyskać dodatkowy efekt regeneracji i odzyskania sił, gdzie poprzez pracę na punktach akupresurowych przywracamy harmonię całego organizmu. Etapy zabiegu to: demakijaż, kolejny krok to masaż, a następnie nakłada się krem odpowiedni do danego rodzaju cery. Oczywiście pakiet podstawowy można rozszerzyć o peeling, maskę oraz serum wówczas czas trwania zabiegu to minimum 110 min.
R: Czy efekty są widoczne od razu ?
P: Tak, zdecydowanie. Skóra jest miękka, wygładzona, elastyczna i jędrna.
R: Pani Paulino nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkie Panie spragnione relaksu oraz efektu WOW do zapisów. Jak można się z Wami skontaktować ?
P: Zapraszam do umawiania wizyt i kontaktu telefonicznego lub sms pod numer: 509 – 901 – 091 lub messanger.
R: Dziękujemy za miłą rozmowę
P: Również bardzo dziękuję i zapraszam jak najczęściej.
( red. )

Dodaj komentarz