Dni Stepnicy wracają! – Turystycznie z Goleniów.Net

Jak możemy przeczytać na oficjalnym portalu Gminy Stepnica wraca coroczna Impreza ” Dni Stepnicy”
W tym roku w nieco odmienionej formie, gdyż na główną imprezę składać się będzie kilka imprez/koncertów/występów, które odbywać się będą w dniach 10.07.2021 – 26.08.2021!
👉 10.07.2021 – „Zarzuć kotwicę, poznaj Stepnicę”
W dniu 10 lipca 2021r. na terenie Przystani Kapitana Roberta Hilgendorfa (Amfiteatr) oraz Portu Rybackiego w Stepnicy odbędzie się główna impreza spod szyldu Dni Stepnicy 2021, czyli „Zarzuć kotwicę, poznaj Stepnicę!”. Gwiazdami tego wieczoru będą Sound ’n’Grace oraz Gabriel Fleszar!
Podczas wydarzenia odbywać się będą warsztaty rękodzielnicze, konkursy, gry, zabawy i animacje dla dzieci, X Regaty o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica oraz „Stepnickie połowy”! . Dostępna będzie strefa relaksu z atrakcjami sportów wodnych i wyspa pod palmami! Imprezę rozpoczniemy wyrzutami kolorowych salw w niebo o które zadba Splash of Colors! Na wydarzeniu nie zabraknie strefy gastronomicznej (w tym foodtrucków) oraz patelni plenerowej, gdzie będziemy gotować dla Was, a następnie bezpłatnie rozdawać 1000 porcji pysznej zupy rybnej. Imprezę jak zawsze kończymy dyskoteką pod gołym niebem.
Jesteście gotowi na zabawę?
e-mail dla wystawców: [email protected]
👉 18.07.2021 – Czesław Mozil – Solo
Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila! Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a “sieć” to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten LOCKDOWN? A co ważniejsze: co to znaczy “być seniorem” i ile lat, tak naprawdę, ma Andrzej Wajda? Jedno jest pewne, każdy ma takiego Czesława Mozila na jakiego zasługuje!
Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Po raz pierwszy – po pandemicznej przerwie – z udziałem prawdziwej, żywej publiczności. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
Czy w świecie pełnym absurdów, poczucie humoru to jedyna broń?
Miejsce: Mała scena Amfiteatru w Stepnicy Bilety: BEZPŁATNE
Rezerwacja pod numerem tel. 533979917 Rezerwacje możliwe na tydzień przed imprezą!
👉 23.07.2021 – 57 etapowe regaty rodzinne: etap Nowe Warpno – Stepnica
ZAPRASZAMY do udziału w 57 Etapowych Regatach Turystycznych w dniu 23.07.2021, rozgrywanych na etapie Nowe Warpno-Stepnica. Zwieńczeniem regat będzie rozdanie nagród i pucharów, a imprezę uświetni koncert zespołu szantowego „The Nierobbers”!
Zgłoszenia udziału w regatach przyjmowane są przez Komandor Regat Izabellę Kidacką pod numerem tel. 789 -221-960 lub mailowo [email protected] i [email protected] do 16 lipca 2021r. w Biurze Regat w Trzebieży.
👉 6.08.2021 – Recital Dariusza Kordka
Aktor teatralny, musicalowy, telewizyjny i filmowy. Studiował na Wydziale Aktorskim w warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1988. Występował w teatrach warszawskich: Rampa na Targówku,, Studio Buffo, Muzycznym “Roma”, Syrena, Na Woli, Komedia. Ponadto, można go było zobaczyć w programach rozrywkowych: „Jak Oni Śpiewają”, ”Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz Brzmi znajomo” Recital Dariusza Kordka to muzyczna podróż od najwcześniejszych etapów jego twórczości, aż do chwili obecnej. Kordek rozpoczął swoją karierę w Teatrze Buffo, następnie występował w musicalach Teatru Roma, a także wydał trzy solowe płyty. Podczas recitalu Dariusz Kordek zaprezentuje m.in. takie utworzy jak Umówiłem się z nią na dziewiątą; Deszczowa piosenka; Mój przyjacielu czy inne autorstwa Seweryna Krajewskiego i Romualda Lipko.
Miejsce: Mała scena Amfiteatru w Stepnicy Bilety: BEZPŁATNE
Rezerwacja pod numerem tel. 533979917 Rezerwacje możliwe na tydzień przed imprezą!
👉 26.08.2021 – Spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem
Zapraszamy na spotkanie z aktorem, satyrykiem, prezenterem telewizyjnym, rysownikiem i felietonistą – Jackiem Fedorowiczem. Podczas spotkania porozmawiamy o książkach autora – “W zasadzie tak” i premierowej “Chamo Sapiens”. “W zasadzie tak “- jakim cudem po raz pierwszy ukazał się legalnie w rzeczonym PRL-u w roku 1975 pozostaje zagadką. Nigdy później nie wznawiany. Chwalony w „Kulturze” paryskiej przez Stefana Kisielewskiego. Ilustrowany przez Autora. Jeżeli nie było Cię wtedy na świecie – przeczytaj, a dowiesz się, jakiej ekwilibrystyki wymagało życie od twoich rodziców. Jeżeli PRL pamiętasz – czytając tę książkę będziesz śmiał się w głos, choć czasem pomyślisz – jak dawało się wtedy normalnie żyć? Jak żyć z władzą, jak podróżować pociągiem sypialnym, jak kupić samochód albo, co gorsza, części zapasowe, jak znaleźć prawdziwą kawę, dlaczego nowo wybudowany hotel jest nieporównanie gorszy od starego, od lat nieremontowanego, jak nie rozgniewać ekspedientki w sklepie, jak żyć nie pijąc – to tylko niektóre zagadnienia z pasją omówione przez Fedorowicza. Które stały się zupełnie nieaktualne, które przetrwały, a które bywają reaktywowane – oceni, pysznie bawiąc się w trakcie lektury, czytelnik.
Miejsce: Sala MGOK Bilety: BEZPŁATNE
Rezerwacja pod numerem tel. 533979917. Rezerwacje możliwe na tydzień przed imprezą!
( red.)

Dodaj komentarz