Bieg po Leśne Runo – Alternatywą na majową sobotę

Z bardzo ciekawą ofertą rekreacyjno – edukacyjną wychodzi do Państwa Nadleśnictwo Kliniska.

Jak poinformowała nas Pani Małgorzata Rył – Kierownik Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska, dnia 15 maja 2021r. na terenie Nadleśnictwa w Kliniskach Wielkich, odbędzie się impreza pod nazwą “Bieg Po Leśne Runo”.

Impreza utrzymana będzie w konwencji gry terenowej, w której mogą wziąć udział grupy, rodziny po uprzedniej rejestracji prowadzonej w trybie online. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 przy „Zielonej Sali” (wiacie z miejscem na ognisko) przy siedzibie Nadleśnictwa Kliniska. Bieg na orientację odbywać się będzie na trasach Zielonego Punktu Kontrolnego. Każda drużyna, rodzinna może składać się z pięciu zawodników oraz dorosłego opiekuna. Karty zgłoszeniowe (załącznik nr 4) należy przesłać do dnia 10 maja 2021r. na adres: [email protected].

Uwaga – ilość miejsc ograniczona,  decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy potwierdzą przyjęcie zgłoszenia na maila podanego w karcie zgłoszeniowej. Wszelkie informację w tym deklarację, regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie: https://kliniska.szczecin.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/Wo5w/content/bieg-po-lesne-runo-15-maj-2021r-#

Impreza odbywać się będzie w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Zapraszamy do zapisów i życzymy mnóstwa pozytywnych wrażeń 🙂

( red.)

Dodaj komentarz