Włamanie na posesję w Krępsku ! Właściciel prosi o pomoc !

W nocy z dnia 19.06. na 20.06., na ulicy Leśnej we wsi Krępsko, doszło do włamania na jedną z posesji.

Złodzieje wdarli się na teren prywatny i ukradli samochód osobowy marki Kia cee’d, rok produkcji 2010., typ: combi, kolor: srebrny.

Skradzione auto nr rejestracyjny: ZGL 57807

Pozostałe skradzione rzeczy to: wykaszarka, myjka ciśnieniowa Karcher, odkurzacz przemysłowy Karcher, prostownik, chemia domowa, artykuły spożywcze, ładowarki, zestawy kluczy warsztatowych, alkohole, papierosy oraz inne towary.

Włamania dokonano w nocy, około godziny 2-3. Domownicy wówczas spali. Skradzione przedmioty znajdowały się zarówno w budynku mieszkalnym jak i garażowym.

Jak dowiedzieliśmy się od mieszkańców miejscowości Krępsko oraz Modrzewie, do dnia dzisiejszego w tych wsiach, decyzją Burmistrza Roberta Krupowicza, oświetlenie wyłączane jest pomiędzy godziną 24:00, a 4:00 rano, na ulicach panuje totalna ciemność, co niewątpliwie jest doskonałą alternatywą i ogromnym ukłonem magistratu w stronę złodziei.

W związku z zaistniała sytuacją, mieszkańcy obawiają się o swoje bezpieczeństwo oraz swój majątek.

W zeszłym tygodniu podczas rozmowy z zastępcą Burmistrza – Tomaszem Banachem – pytaliśmy o oszczędności jakie zostały wygenerowane na skutek zgaszenia oświetlenia na obszarach wiejskich w Gminie Goleniów. Mimo obietnicy przekazania nam w/w informacji, do dnia dzisiejszego żadne info w przedmiotowej sprawie, do redakcji nie spłynęło.

Poprzez Portal Goleniów.net, właściciel skradzionych przedmiotów bardzo prosi wszystkich mogących posiadać jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawcy/sprawców zdarzenia o przekazanie ich goleniowskiej policji.

Uważajcie na siebie !

(red.)

Nagła decyzja – na wsiach będzie ciemno

Dodaj komentarz