Mieszkańcy kpią, czyli śmiech przez łzy

Po ostatnich opadach śniegu w fatalnym by nie powiedzieć tragicznym stanie są nawierzchnie dróg  w Gminie Goleniów będących w zarządzie powiatu. Na większości dróg powiatowych mamy jedno wielkie lodowisko warunki do jazdy są tragiczne mimo przecież niewielkich opadów. Drogi w większości są tylko lekko posypane i to tylko na zakrętach. Niezebrany świeżo za pomocą lemieszy po opadach śnieg , został ubity i tworzy jedno wielkie lodowisko.

 

A na tym lodowisku mieszkańcy naszej gminy zauważyli arcy nowoczesną solarkę napędzaną siłą trzech byków z łopatami a właściwie czterech bo jeszcze kierowca.( żart)  Na filmie widać żenujący obrazek. Zamiast solarki choćby najprostszej ale mechanicznej, w sposób bardzo mało profesjonalny , trzech mężczyzn sypie “łopatuszką” piach. Groteska, żenada, śmiech i wstyd dla każdego mieszkańca, który widzi taki widok. Zarząd Powiatu takim widokiem wystawia nas na pośmiewisko ludzi w całym internecie. Zdało by się rzecz . SKOŃCZCIE WSTYDU OSZCZĘDŹCIE.

Poniżej prezentujemy kilka komentarzy z FB na których umieszczono ten filmik.

Trzeba przyznać że ciut lepiej dają radę służby miejskie, w tym wypadku PGK, na głównych ulicach miasta oraz na Parku Przemysłowym.

Filmik filmikiem , wstyd wstydem, a kto poniesie konsekwencje rozbitych samochodów. Jak myślicie?

A.B.

 

źródło: Film z Facebook

 

Dodaj komentarz