Makijaż permanentny stał się czymś co z powodzeniem można nazwać “must have” ostatnich lat. Nic dziwnego, zrobiony w sposób odpowiedni, zdecydowanie poprawia komfort życia przeciętnej kobiety. Pozwala bowiem zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także pieniędzy, których nie trzeba wydawać na hennę oraz wszelkiego rodzaju produkty przeznaczone do makijażu.

Najbardziej popularny rodzaj makijażu permanentnego to zdecydowanie makijaż permanentny brwi. Brwi to tak naprawdę podstawa oprawy oczu. Dobrze wystylizowane potrafią dodać nam uroku, sprawić, że nasze oczy będą większe i bardziej wyraźne. To ważna część twarzy, która wymaga uwagi, bowiem nadaje jej wyrazu – mówi w rozmowie z nami profesjonalna stylistka brwi mgr kosmetologii Magda Bąbelczyk.

Decydując się na zabieg podkreślenia swojej urody poprzez wykonanie makijażu permanentnego brwi, klientka przede wszystkim powinna wybrać specjalistę do którego ma zaufanie i dokładnie prześledziła portfolio wykonanych wcześniej prac. Kolejno, specjalistka powinna przeprowadzi z klientką solidny wywiad. Oprócz przeciwskazań medycznych, powinna zapytać jakie są jej preferencje, a także sprecyzować swoje spojrzenie i wspólnie, biorąc pod uwagę typ urody, kolor oczu, skóry oraz włosów, powinny podjąć decyzję co do ostatecznego wyglądu nowych brwi.

Należy pamiętać, iż pigment pozostaje w naszej skórze kilka lat, z tego względu nie powinnyśmy eksperymentować, bo możemy najzwyczajniej wyrzucić pieniądze i oszpecić najważniejszą część naszego ciała jaką jest twarz – dodaje pani Magda. W podejmowaniu decyzji nie możemy również kierować się modą, każda z nas bowiem jest inna, indywidualna i wyjątkowa. We wszystkim w życiu człowiek powinien zachować umiar i zdrowy rozsadek, dokładnie tak samo jest z makijażem permanentnym brwi – kontynuuje ekspertka.

Jeśli mamcie Panie oraz Panowie ( choć sądzimy, że mężczyźni będą w zdecydowanej mniejszości ), jakiekolwiek pytania w kwestii makijażu permanentnego, nasza ekspertka mgr kosmetologii Magda Bąbelczyk. chętnie na nie odpowie.

Wiadomości można kierować poprzez stronę gabinetu – TUTAJ 

Czym są Stymulatory Tkankowe ?

 

(red.)

Dodaj komentarz