Tomasz Kulinicz, kandydat z bardzo dobrym wynikiem wyborczym, o swoich po kampanijnych odczuciach …

Wyniki Wyborów Parlamentarnych uzyskane przez KW Trzecia Droga oceniam jako bardzo dobre.

Zacznę od mojego wyniku, który w ilości 2.616 głosów jest 3 wynikiem na liście wśród kandydatów z PSL i jest lepszy od wyniku uzyskanego w roku 2019.

W okręgu 41 nasz komitet uzyskał bardzo dobry, najwyższy w historii wynik 69.957 głosów. To przełożyło się na uzyskanie mandatu przez posła Jarosława Rzepę – Prezesa Wojewódzkiego PSL. Z kolei w okręgu 40 tzw. Koszalińskim mandat uzyskał poseł Radosław Lubczyk. Na pana Lubczyka głos oddało blisko 40 tysięcy obywateli.
W związku z powyższym, pragnę serdecznie podziękowań naszym wszystkim wyborcom za zaufanie i głosy oddane na Trzecią Drogę. Zdecydowane można nas nazwać  największego zwycięzcą tych wyborów. Ta ilość głosów oznacza, że otrzymaliśmy od wyborców, w kraju oraz w województwie Zachodniopomorskim olbrzymi mandat zaufania. Z tego powodu, od razu po ogłoszeniu wyników rozpoczynamy dalszą ciężką pracę na rzecz mieszkańców regionu w tym powiatu goleniowskiego.

Dodatkowo serdecznie dziękuję kandydatom z okręgów 40 i 41, naszym członkom i sympatykom, za ciężką pracę w kampanii, dzięki której osiągnięty został ten rekordowy wynik.
Ponadto, rekordowo wysoka frekwencja jest pozytywnym sygnałem, że coraz więcej Polaków miało potrzebę spełnienia obywatelskiego przywileju.

pozdrawiam,
Tomasz Kulinicz
Prezes Powiatowy PSL – Wicestarosta Goleniowski

Wywiad z kandydatem do parlamentu Tomkiem Kuliniczem

Dodaj komentarz