Zapraszamy do udziału w XII Otwartym Turnieju Brydżowym o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 listopada, o godz.10:00 w auli im. Leona Babińskiego na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy – gracze mniej zaawansowani (Amatorzy) i z większym doświadczeniem(Profesjonaliści). Następnie pary składające się po jednym zawodniku z każdej z tych grup będą kojarzone przed rozpoczęciem turnieju w sposób losowy. Rejestracja rozgrywek prowadzana będzie przy pomocy urządzeń bridgemate tzw. pierniczków. Ta nowoczesna technologia gwarantuje szybkie uzyskanie wyników po zakończeniu gry.

Umiejętność gry w brydża to nie tylko możliwość miło spędzonego czasu czy rywalizacji sportowej. Pozwala ona wykształcić takie cechy jak umiejętność podejmowania decyzji przy niepełnej informacji, logiczne myślenie, umiejętność negocjacji i ocena poziomu podejmowanego ryzyka. Nie należy chyba nikogo przekonywać jak istotne znaczenie mają te zdolności nie tylko w działalności gospodarczej i zawodowej, ale i w codziennym życiu.

Patronat Honorowy nad Turniejem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

 WIĘCEJ INFORMACJI

 

Dodaj komentarz