Zegarek Jeden z Dziesięciu pod charytatywny młotek !

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż w Wielką Sobotę od godziny 9:00 na Grupie Licytacyjnej Stowarzyszenia Trzy Rybki –  CharytatywnyJa.PL – link: https://www.facebook.com/groups/1973863212695335, odbędzie się licytacja szwajcarskiego, męskiego, zegarka na rzecz malej Ingi z Polic chorującej na SMA. Licytacja będzie trwała do piątku 09.04.2021r.do godziny 21:00.

Zegarek jest unikatowy gdyż przekazany został, Stowarzyszeniu Trzy Rybki, przez Pana Łukasza Dykowskiego – zwycięzcę odcinka teleturnieju Jeden z Dziesięciu.

Pan Łukasz – mieszkaniec Lubczyny – przekazał tą okazałą zdobycz na cele charytatywne. Wybrał Stowarzyszenie – które jak twierdzi – jest jedną z najprężniej działających organizacji charytatywnych w powiecie goleniowskim. Stowarzyszenie natomiast stwierdziło, iż tak cenny przedmiot powinien być zlicytowany z dedykacją dla konkretnego, bardzo potrzebującego małego serduszka.

Rozmowa z Mamą Ingi, podczas ostatniego kiermaszu w Maszewie, poruszył nas dogłębnie – mówi Prezes Stowarzyszenia Trzy Rybki Kamila Piwowarska – dlatego bez wahania zdecydowaliśmy, iż prezent jaki sprawił Stowarzyszeniu Pan Łukasz musi zostać zlicytowany właśnie dla Niej. Inga potrzebuje natychmiastowej terapii genowej. SMA odbiera siły osłabiając kolejne układy, a to w konsekwencji doprowadzi do najgorszego. Dlatego musimy działać tu i teraz, na cito!

Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć Ingę poza licytacją podajemy link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/inga-sma?fbclid=IwAR0DmUMPcke74X4MWIcRAeBSHjtFJaQBje1g-Q2rcunWr9vvmGNy2lTUwqg

Pozdrawiamy i czekamy na Was 😊

( red.)

 

Dodaj komentarz