Poszła pierwsza bomba transferowa

Nadrabiamy zaległości transferowe i prezentujemy zimowe wzmocnieni.
Pierwszym zimowym transferem jest Adrian Kranz (rocznik 2003). Adrian trafił do Orła na zasadzie półrocznego wypożyczenia z FASE – Football Academy School of Excellence. Jest wychowankiem Vineta Wolin, a ostatnie pół roku spędził u naszego ligowego rywala KS Prawobrzeże Świnoujście. Pomimo młodego wieku ma już bogate IV ligowe doświadczenia, występując na tym szczeblu w Vineta Wolin i Morski Klub Sportowy Flota.
– Adrian może występować w całej linii pomocy oraz w ataku. W drużynie będzie pełnił również rolę młodzieżowca. Niewątpliwie posiada wysokie umiejętności piłkarskie oraz ogromne rezerwy potencjału.
 Nowemu zawodnikowi zadaliśmy 3 szybkie pytania:
-Dlaczego zdecydował się na transfer do Orła ? 
Jakie ma wrażenia po pierwszych tygodniach w nowej drużynie ?
– Jakie ma cele z Orłem? 
Oto co Adrian odpowiedział:
Witam wszystkich sympatyków Orła! 
Nazywam się Adrian Kranz i zdecydowałem się wspomóc drużynę z Łoźnicy w rundzie wiosennej. Moje pierwsze wrażenia z pobytu w Orle są bardzo dobre, atmosfera, która tutaj panuje pozwoliła mi szybko dogadać się z chłopakami w klubie. Drużyna przyjęła mnie bardzo dobrze.
Chciałbym, aby drużyna Orła zajęła jak najwyższe miejsce w tym sezonie i postaram się w tym pomóc jak tylko mogę. Jestem zdania, że możemy troszkę namieszać w tabeli. Z góry bardzo dziękuję i do zobaczenia na boiskach!
Adrian jest wszechstronnym zawodnikiem, który może występować na każdej pozycji w linii pomocy, a nawet w ataku. Charakteryzuje się dobrą techniką użytkową i przeglądem pola. Jest to bardzo wartościowy transfer, ponieważ jak mówiłem może wystąpić na każdej pozycji w linii pomocy. Uniwersalny zawodnik, każdy trener chce mieć takich w drużynie.
Kolejny atut to, że jest młodzieżowcem, wyróżniającym się w swoim wieku. A wiemy jak dużo drużynie daje jakościowy młodzieżowiec.”- tak transfer podsumował trener Wojtek Borek.
Paweł Nowakowski

17 KOLEJKA – MOCNE UDERZENIE 

Dodaj komentarz