Goleniow.net zdobył prestiżową nagrodę w kategorii “Najlepszy lokalny portal informacyjny – Srebne Jabłko “!

To wspaniała wiadomość dla naszej redakcji, która ciężko pracuje nad dostarczaniem najświeższych i najbardziej interesujących informacji z Goleniowa i okolic.

Nagroda została przyznana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dziennikarzy za nasze wysokiej jakości artykuły, zróżnicowany i wciągający wybór tematów oraz innowacyjne podejście do prezentacji treści na portalu. Jest to potwierdzenie, że nasza praca jest doceniana przez nie tylko czytelników, ale również przez specjalistów z branży medialnej.

Wśród innych nagrodzonych portalów z całej Polski, Goleniow.net został wyróżniony jako jeden z najlepszych w kategorii lokalnych portali informacyjnych, co dowodzi naszej unikalności i niepowtarzalności w porównaniu z innymi serwisami.

Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni otrzymaniem tego wyróżnienia i obiecujemy naszym czytelnikom, że będziemy nadal pracować nad dostarczaniem jak najlepszych treści, które będą cieszyć i zaciekawiać naszą społeczność.

 

 

UWAGA !

Przypominamy, że dzisiaj jest pierwszy kwietnia, czyli Prima Aprilis, więc miejcie na uwadze, że ta informacja jest żartem! Mamy nadzieję, że udało nam się Was wkręcić i życzmy wszystkim wesołego dnia żartów i zabawy!

 

Redakcja

https://goleniow.net/

https://goleniow.net.pl/

 

 

Inny ciekawy artykuł

To nie protest, to prośba o dialog ?

 

 

 

Dodaj komentarz