Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. ogłosiło przetarg na budowę 60 mieszkań wraz z infrastrukturą przy ul. Stargardzkiej/Wytwórczej w Goleniowie, na terenie osiedla Helenów. Inwestycja obejmuje budowę trzech budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 60 lokali.

W każdym budynku zaprojektowano dwudziestu mieszkań w podziale na mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe. Ponadto we wszystkich blokach przewidziano mieszkania przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub z innymi dysfunkcjami. Dzięki zastosowaniu wind wszystkie kondygnacje będą dostępne dla osób poruszających się na wózkach czy też osób starszych. W ramach inwestycji wykonana będzie także niezbędna infrastruktura towarzysząca: drogi wewnętrzne, parkingi, plac zabaw i mała architektura – ławki i oświetlenie uliczne.

Termin otwarcia ofert – 28 października 2019 r. Planowany czas realizacji inwestycji to 18 miesięcy od podpisania umowy z wybranym wykonawcą.

Informacja ze strony goleniow.pl

Dodaj komentarz