24 maja odbyło się pierwsze spotkanie zorganizowane we współpracy CUS w Goleniowie z Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp z o.o.

Jak czytamy na stoenie CUS – Naszym celem jest, aby te wspólne przedsięwzięcia przyniosły wiele korzyści osobom przebywającym w ZOL. Relacje międzyludzkie są niezwykle ważne – nikt nie powinien czuć się osamotniony i pozbawiony zainteresowania. Wzmacniając więzi, pomagamy starszym osobom poczuć potrzebę bycia i zrozumienia, co może znacząco poprawić jakość ich życia i stan zdrowia.

Wymiana umiejętności, wiedzy i perspektyw między pokoleniami przynosi korzyści także młodszym pokoleniom. Wzajemne zrozumienie i tolerancja są bezcenne, a aktywność międzypokoleniowa pozwala na pozytywne spędzanie czasu, co korzystnie wpływa na wszystkie zaangażowane strony.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego działania na rzecz pacjentów ZOL – razem możemy bardzo wiele! Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniom Seniorów Rytm i Relaks za przepiękne występy, uśmiech, dobre słowo i przepyszne ciasta.

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz