Polityka Pro-Rodzica w Gminie Goleniów NIE ISTNIEJE !!!

Szanowni Państwo prezentujemy Państwu podsumowanie wczorajszej sesji nadzwyczajnej, na której wybrzmiała cała prawda o tym po co na co i z jakich prawdziwych pobudek Burmistrz zdecydowała się uderzyć w ostatnie kuchnie przedszkolne w gminie Goleniów. Wzrost kosztów posiłków o 45% to nic w porównaniu z tym, iż każdy podkreślamy każdy przedszkolak dostanie od 143 a do 191 zł miesięcznie mniej na swoje przedszkolne utrzymanie. Teraz podsumujemy to bardzo prosto: … A NIE MÓWILIŚMY, ŻE TAK BĘDZIE !!! … 

( red. )

Niestety ZNOWU BĘDZIE DROŻEJ – opracowanie Krzysztof Sypień –  Radny Rady Miejskiej w Goleniowie 
BURMISTRZ POMIMO SPRZECIWU i NEGATYWNEGO STANOWISKA RADY MIEJSKIEJ wobec reorganizacji żywienia w gminnych przedszkolach, arbitralnie i na krawędzi prawa (lub już poza nim) wprowadza od 01.07.2021r. oszczędności w budżecie i jednocześnie powoduje wzrost ceny za posiłki w przedszkolach z 10 zł do 14.50 zł dziennie (!!!). Kto za to zapłaci? Rodzice dzieci w przedszkolach. Podwyżka 45%, brawo!
Drugi sukces – burmistrz chwali się obniżką kosztu utrzymania dziecka w przedszkolu, a tym, że zabiera organom prowadzącym przedszkola (15 podmiotów w naszej gminie) od 143 a do 191 zł miesięcznie (wg wyliczeń burmistrza z dnia 15.06.2021r.) na każde dziecko (!!!), chwali się już mniej. Kto uzupełni brakującą kwotę? Tak, zapewne Rodzice dzieci przedszkolnych płacąc wyższe czesne.
W roku wyborczym p. Krupowicz obiecał darmowe przedszkola, zniósł bohatersko opłatę 1 zł za każdą dodatkową godzinę powyżej 5h pobytu dziecka w przedszkolu gminnym (podniósł tym koszty funkcjonowania przedszkoli), dzisiaj zaprzecza sam sobie. Zaprzeczył też sam sobie podczas wczorajszej sesji ogłaszając wywołany “do tablicy”, że zmienił zdanie w kwestii referendum o odwołanie samego siebie oraz Rady Miejskiej. Miał być bohaterem oddającym się ręce Wyborców, zrobił jak zwykle ➡️ cwaniacko, z tupetem, bez klasy i honoru po cichu wycofuje się ze złożonych publicznie obietnic.
Najbardziej przykre, że ludzie przyzwyczaili się do tych socjotechnik duetu Krupowicz & Banach i nie reagują.. Niektórzy nawet jeszcze cały czas “zawierzają”…
Liczę, że wraz z upływem czasu powiemy głośne TAK wobec dobrych praktyk oraz dobrych standardów demokratycznej samorządności w naszej Gminie, których obecnie nie ma. A Panów wyślemy z powrotem do Szczecina, tam skąd zdesantowali, by z uśmiechami na twarzach rozrzutnie i bez ładu wydawać pieniądze goleniowskich podatników.
( red. )

Dodaj komentarz