Życie zaczyna się po 60-tce-SPARTAKIADA SENIORÓW Goleniów 2024 …

Kondycji, woli walki, i radości z życia pozazdrościć mógłby im nie jeden młodzieniaszek. O kim mowa ?

Goleniowscy Seniorzy – prężnie działający mieszkańcy naszego miasta dziś “podjeli rękawice” i z ogromnymi pokładami uśmiechu, energii i wigoru wzieli udział w Spartakiadzie Seniorów zorganizowanej w Hali OSiR przy ul. Norwida 1.

 

Jak powiedziała w rozmowie z nami pani Mirosława Staniuchadzisiejsza impreza skierowana jest właśnie dla seniorów i jest to 10 Halowa Spartakiada dla seniorów. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Trzeciego Wieku z Goleniowa oraz Ośrodek Sportu i rekreacji w Goleniowie. 

Jako pracownica OSiR jestem tu od pierwszej spartakiady i powiem, że to są wspaniali ludzi i mimo tych ” określonych lat” bawią się naprawdę cudownie i sama przyjemność jest tu z nimi być i przygotowywać dla nich te wszystkie konkurencje. Atmosfera, jak co roku, jest bardzo fajna, z resztą uczestnictwo 9 zespołów z różnych miejscowości mówi samo za siebie – dodaje Pani Mirka.

Na wniosek wielu organizacji senioralnych zorgalizowalismy Spartakiadę Seniorów, wydawałoby się, że to bardziej … posłuchaj wywiadu z wice Burmistrzem Tomaszem Banachem – gościem Spartakaidy …

Myślę, że powinniśmy brać wręcz przykład z Seniorów, którzy tutaj są, bo nie tylko ….

Jak przysłowie mówi ruch to zdrowie, sport to zdrowie i to widać najlepiej …

W tym muzeum możecie dotknąć historii “na prawdziwo”

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz