W 19 kolejce Klasy Okręgowej na własnym stadionie remisujemy z Jantar Dziwnów 2:2. ( Teofil Damian 18′, Jarząbek Michał 86′ )

Początek spotkania to przewaga drużyny Jantara, który starał się od początku narzucić swoje warunki gry. Jednak z każdą kolejną minutą odważniej grali zawodnicy z Łożnicy.
W 18 minucie akcję z własnej połowy wyprowadził Orzeł, długie podanie w pole karne gości i złe wybicie piłki przez obrońcę z Dziwnowa wykorzystuje Teofil D. zdobywając bramkę, 1:0.
Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a drużyna Orła kontrolowała sytuację na boisku.
Sytuacja komplikuje się w drugie połowie, a dokładnie w 58 minucie goście wyprowadzają zabójczy kontratak i zdobywają wyrównująca bramkę, 1:1.
W 74 minucie zespół z Dziwnowa wyprowadza drugi cios, indywidualna akcja i precyzyjny strzał zza pola karnego nie daje szans bramkarzowi Orła, 1:2.
Drużyna Orła ruszyła do ataku, chcąc odwrócić losy spotkania. W 86 minucie z prawej strony boiska piłkę dostaje Jarząbek M., schodzi do środka, wbiega w pole karne i silnym strzałem w krótki róg bramki pokonuje bramkarza Jantara, 2:2.
Zdobywamy kolejny ważny punkt, po zaciętym meczu pełnym zwrotów akcji. Pozostaje spory niedosyt, że nie udało się zdobyć kompletu punktów. Pracujemy dalej, aby w kolejnych spotkaniach zaprezentować się jeszcze lepiej! Brawa dla zawodników za walkę i grę w trudnych warunkach atmosferycznych.

Utrzymujemy 5 miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu czeka nas wyjazdowe spotkanie z wiceliderem Gryfem Kamień Pomorski !