Pozostało niecałe dwa tygodnie do finału tradycyjnej imprezy amatorów kolarzy w Goleniowie –  Pomorze Zachodnie Tour – Klasyki Szosowe.

W tym sezonie 2023 zaplanowano 6 wyścigów w Choszcznie, Motańcu k. Stargardu, Pyrzycach, Myśliborzu, Debrznie ( nie odbył się niestety – przyp.red. ) i Goleniowie.

17.09.2023 r. w Goleniowie odbędzie się kolejna edycja wyścigu rowerowego Goleniów Tour. Goleniów Tour to finał w tym sezonie 5 etapowego wyścigu kolarskiego Pomorze Zachodnie Tour – Klasyki Szosowe. Etap przewidziany dla  kolarzy w Goleniowie to dystans 86 km na trasie Goleniów – Olchowo – Goleniów – Przybiernów – Goleniów. Do ścigania po bardzo dobrych asfaltach i praktycznie płaskiej trasie. Wyścig w pełni zabezpieczony, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bogaty pakiet startowy, a na mecie medal okolicznościowy dla każdego zawodnika, który ukończy rywalizację.

Początek 17 września to spotkanie przy bramie głównej stadionu miejskiego OSiR w Goleniowie – https://goo.gl/maps/XuiGMm5vVS7FqZE59

zapisy: https://maratonczykpomiarczasu.pl/pomorze-zachodnie-tour

Organizatorzy pobierają opłaty startowe za udział w wyścigu w kwocie 120 zł ( sto dwadzieścia złotych). Zawodnik zgłasza uczestnictwo przez Internet oraz wpłaca opłatę startową – płatności TYLKO przelewem bankowym na konto organizatora poszczególnej edycji: w tytule: PZT23 + imię i nazwisko

Organizator pobiera jednorazową opłatę za numer startowy w wysokości 30 zł.  na numer konta : 34 1020 4812 0000 0602 0189 6679

Zgłoszenie uczestnictwa przez Internet oraz wpłacenie opłaty startowej należy dokonać w ostatecznym terminie do Środy poprzedzającej start.

W dniach startu wyścigów, organizator będzie pobierał opłatę startową w kwocie 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych), opłata będzie możliwa tylko w szczególnych wypadkach i tylko w biurze wyścigu płatna gotówką.

 

Regulamin wyścigów- kliknij aby zobaczyć

Lista startowa – kliknij aby zobaczyć

– info: https://pomorzezachodnietour.pl/goleniow-tour/

https://www.facebook.com/HighwayBikersSociety

INFORMACJA dodatkowa

Każdy kto opłaci start w #GT23 wystartuje za darmo 26.11.2023 w ramach Protour Cyclocross Cup.

 

 

(red.)

 

 

Inny ciekawy artykuł

Sportowy Piknik z OSiR-em Bądź Fit

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz