Policjanci zatrzymali kierowców po alkoholu i z zakazem

Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 10.08.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 05.08.2023 do 09.08.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 05.08.2023 r. godz. 09:21

Opis zdarzenia:
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 33-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował motorowerem m-ki Toros będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wstępne badanie wskazało na obecność amfetaminy w ślinie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

Data i godzina zdarzenia: 06.08.2023 r. godz. 18:30

Opis zdarzenia:
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 34-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował pojazdem mechanicznym, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wstępne badanie wskazało na obecność amfetaminy i THC w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Mosty.

Data i godzina zdarzenia: 07.08.2023 r. godz. 05:51

Opis zdarzenia:
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 38-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości-0,79 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Komarowo.

Policja
Policja

Data i godzina zdarzenia: 08.08.2023 r. godz. 19:09

Opis zdarzenia:
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 29-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował motorowerem m-ki Derbi, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,33 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Szczytniki.

 

Data i godzina zdarzenia: 08.08.2023 r. godz. 20:34

Opis zdarzenia:
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 27-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Audi pomimo dwóch zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Ponadto kierujący znajdował się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wstępne badanie wskazało na obecność amfetaminy w ślinie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Osina, Węgorza.

 

Data i godzina zdarzenia: 09.08.2023 r. godz. 06:25

Opis zdarzenia:
Dzielnicowi KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 59-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Kia, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,50 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

 

 

Informacja KPP Policji w Goleniowie

 

 

Inny ciekawy artykuł

 

Zderzenie autobusu i samochodów osobowych na drodze S3.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz