Prokurator postawi przed sądem kolejnego rodzinnego sadystę

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie akt oskarżenia wobec sprawcy znęcania się nad rodziną.

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie  akt oskarżenia wobec sprawcy znęcania się, który w okresie od 2013 r. do stycznia 2023 r. na terenie miejscowości Bolechowo, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką oraz małoletnimi dziećmi, wszczynając bezpodstawne awantury, kierując pod adresem pokrzywdzonych słowa powszechnie uznane za obelżywe, ograniczał partnerce dostęp do zarobionych przez nią środków pieniężnych oraz stosował nadmierną kontrolę poprzez montaż monitoringu w pomieszczeniach domu. Utrudniał dzieciom kontakty osobiste izolując je w odrębnych pomieszczeniach, a także nie zapewniał im właściwej opieki lekarskiej i dentystycznej. Nadto naruszał nietykalność cielesną zarówno partnerki jak i małoletnich dzieci.

Sprawca został zatrzymany. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Goleniowie, zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. Sprawca nie był dotychczas karany sądownie. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów

Za zarzucony oskarżonemu czyn grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Informacja Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

 

Foto : Karolina Grabowska

 

Poprzedni artykuł

 

Na rauszu złapany w Niemczech beknie teraz w Polsce

Dodaj komentarz