Już jutro tj. 11. września kończą się XXXIV Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2022 jedno z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju.
Jest to impreza gromadząca wielu wystawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Spotkanie tylu uczestników daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i branżowych. Zainteresowanie imprezą potwierdza duża liczba odwiedzających poprzednie Targi .
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Barzkowickich Targów Rolnych, które są wizytówką nie tylko regionu, ale i kraju.

W Barzkowicach k. Stargardu. Na kilkuset stanowiskach można nabyć rękodzieło, posmakować tradycyjnej kuchni czy nabyć do ogrodu rośliny. Zawsze wrażenie na dzieciach i dorosłych wrażenie robi prezentowany sprzęt rolniczy.

Mimo trudności rolnicy zrobili wszystko by żniwa przebiegły sprawnie i były efektywne. Rolnicy mogli liczyć na wsparcie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w pozyskiwaniu środków na rozwój. Uruchomiliśmy też działania dla działkowców. Wspieramy koła gospodyń wiejskich – mówi Halina Szymańska, prezes ARiMR w Warszawie i jednocześnie radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

trzecia od lewej - Halina Szymańska, prezes ARiMR w Warszawie
Trzecia od lewej – Halina Szymańska, prezes ARiMR w Warszawie

Szczegółowe informacje na temat Targów w Barzkowicach są dostępne na stronie internetowej organizatora ZODR Barzkowice.

Jeżeli ktoś nie może jechać lub nie zdąży, może za pomocą strony internetowej zakupić produkty rolne , zdrowe i smaczne oraz szeroką gamę produktów rolnych i rękodzieła od wystawców biorących udział  w targach https://www.zachodniopomorskiebazarek.pl/

Na tej samej stronie zakupów mogą dokonać rolnicy szukający produktów i towarów potrzebnych do produkcji.

 

Andrzej Bugajski

 

Inny ciekawy artykuł

Kasa dla OSP z terenu powiatu

Dodaj komentarz