“STARWOOD” DOŁĄCZA DO “RODZINY ORŁA”

Z wielką radością ogłaszamy kolejne oficjalne partnerstwo!  Do Rodziny Orła oficjalnie dołączyła firma “STARWOOD”!
Firma “STARWOOD” rozpoczęła swoją działalność w latach 80′. Początkowo firma specjalizowała się w montażu parkietów i cyklinowaniu. W kolejnych latach rozszerzyła działalność o montaż tarasów, a następnie o sprzedaż montaż paneli laminowanych i winylowych.
Od blisko 10 lat firma “STARWOOD” prowadzi sprzedaż i montaż podłóg, chemii do montażu i wykończenia podłóg oraz narzędzi do montażu podłóg.
Firma mieści się w Goleniowie, a swoja działalność prowadzi na terenie województwa Zachodniopomorskiego i całego kraju
STARWOOD oferuje:
– Podłogi drewniane
– Podłogi winylowe
– Drzwi
– Listwy przypodłogowe
Tarasy
Firma o długiej historii, ogromnym doświadczeniu i niezliczonej ilości zrealizowanych projektów!
 “Dlaczego Orzeł Łożnica? Kilka lat temu byłem na meczu Orła. W tym sezonie patrząc jakie wzmocnienia poczynił klub postanowiłem wybrać się ponownie do Łożnicy. Był to dla mnie ogromny, pozytywny szok widząc tyle osób cieszących się grą oraz spory skok na przestrzeni paru lat, widząc taką atmosferę, zaangażowanie i rozwój Orła. Rozmawiając z zawodnikami i trenerami widziałem w nich tą radość i chęć dalszego rozwoju, dlatego postanowiłem postawić na Orła i dołączyć do Rodziny Orła!” – tak o nawiązanej współpracy mówi właściciel “STARWOOD”.
 Jest to kolejna lokalna firma w #RodzinaOrła, która uwierzyła w nasz projekt rozwoju i obdarzyła nas zaufaniem! Dziękujemy i liczymy na długotrwałą i owocną współprace!
Witamy w #RodzinaOrła “STARWOOD”

Orzeł Łożnica kontra Orzeł Grzędzice

(red.)

Dodaj komentarz