Można bez wątpienia rzec,  jest wszędzie.  Zaangażowany na maksymalne maksimum. Wieś czy miasto, nie stanowi to dla niego żadnej różnicy. Jak mówi sam o sobie, nie jest populistą, jest radnym – chłopakiem do roboty na rzecz lokalnej społeczności, której nie dzieli, po prostu działa.

Mowa o Andrzeju Różańskim Radnym Rady Miejskiej w Goleniowie, człowieku czynu, a nie gadania. 

Radny Różański bardzo rzadko zabiera głos na sesjach. Kiedyś zapytałam go o to, dlaczego tak jest. Odpowiedział mi wówczas, że od gadania nic dobrego się nie zadzieje, że zamiast strzępić język zupełnie bez sensu, On woli tą energię spożytkować na działania w terenie – mówi redaktor Kamila Piwowarska.

Około listopada postanowiłam zapytać sołtysów, mieszkańców wsi, a także mieszkańców miasta Goleniów, kto w ich ocenie jest najbardziej skutecznym radnym. Udało mi się dotrzeć, na różne sposoby, aż do 95 % sołtysów wszystkich wsi naszej Gminy, przepytać dość dużą część społeczności wiejskiej oraz miejskiej. Na początku jako redakcja, planowaliśmy zrobić taki mini plebiscyt wyróżniając, zdaniem mieszkańców, trzech najbardziej aktywnych radnych. Nie udało się. Powodem tego było jedno nazwisko – Różański – które przewijało się wszędzie. Dlatego zawęziliśmy wyróżnienia i postanowiliśmy przyznać nasze uszanowanie jedynie Pan Radnemu Andrzejowi Różańskiego – dodaje redaktor. 

Bardzo nas cieszy, że Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej przychyliła się do naszej prośby i pozwoliła uhonorować Radnego wręczając od Redakcji Goleniów.net list gratulacyjny, wraz z drobnym upominkiem, na Sesji Rady Miejskiej w dniu 01.03.2023r

Szanowni Państwo, mamy ogromne szczęście, że jest taki człowiek, który dba o wszystkich mieszkańców, nie dzieląc ich na wieś i miasto, nie dzieląc ich na mój potencjalny wyborca, czy nie. Takich ludzi należy oklaskiwać i odwdzięczyć się mu, przy kolejnych wyborach samorządowych.

Zapraszamy do oglądania transmisji z obrad Sesji Rady Miejskiej w dniu 01.03.2023r., wręczanie listu gratulacyjnego odbędzie się na początku. 

Radny – Społecznik z Tytułami – wywiad z Panem Andrzejem Różańskim

(red.)

Dodaj komentarz