Policyjna Statystyka – z zakazami za kółkiem

Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 23.01.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 16.01.2023 do 22.01.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 16.01.2023 r. godz. 15:03

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 59 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Mitsubishi, naruszając decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydaną przez Starostę Goleniowskiego. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Przestrzenna 2.

 

Data i godzina zdarzenia: 17.01.2023 r. godz. 15:26

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 53 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Renault, będąc w stanie po użyciu alkoholu – 0,25 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Wierzbięcin 12.

 

Data i godzina zdarzenia: 18.01.2023 r. godz. 19:06

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 26 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Nissan, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Badanie wskazało na obecność amfetaminy w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Dębice 25.

Data i godzina zdarzenia: 20.01.2023 r. godz. 11:06

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 44 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem, będąc w stanie po użyciu alkoholu – 0,37 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. 3 Maja 22A.

 

Data i godzina zdarzenia: 22.01.2023 r. godz. 11:15

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 30 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes, naruszając zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Brygady Legionów 13.

 

Data i godzina zdarzenia: 22.01.2023 r. godz. 15:30

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 35 – letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Badanie wskazało na obecność THC w ślinie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Armii Krajowej 28F.

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – z zakazem za kółkiem

 

Dodaj komentarz