Wczoraj zaprezentowaliśmy film sprzed 30 lat z 1992 roku  o naszym mieście i gminie. Film promocyjny, który już dziś można śmiało nazwać kapsułą czasu.

Prawie 30 lat zleciało. Czyli nasze miasto na starym filmie

 

Dzisiaj mamy kolejną gratkę dla naszych czytelników film pt. Jest Takie Miejsce – GOLENIÓW.

Przedstawiamy państwu film promocyjny Goleniowa z 2005 roku zrealizowany na zamówienie gminy przez TV Polonia. Wiele scen zrealizowanych w 1992 roku pokrywa się z tymi nakręconymi w 2005 roku. Baczny czytelnik może wyłapać różnice w wyglądzie miasta, a jednocześnie porównać w nawiązaniu do czasów dzisiejszych. Warto  zobaczyć i porównać jak się zmieniliśmy my i Nasze miasto. Dla starszych czytelników zapewne będzie wspomnieniem i powrotem do lat młodości dla młodszych lekcją historii.

Zapraszamy do oglądania

Andrzej Bugajski

 

Dodaj komentarz