SFORA “zarobiła” 4 tysiące złotych

Goleniowska premiera filmu już za nami. Był stres, były emocje i były wspomnienia. Była też zbiórka funduszy przeprowadzona dzięki uprzejmości stowarzyszenia Trzy Rybki z Goleniowa.

Dzięki dobrym serduchom licznie zgromadzonej publiczności zebraliśmy podczas projekcji kwotę 4000 zł – mówi Tomasz Wojciechowski pomysłodawca projektu oraz współorganizator wydarzenia.

Zebrana kwota w całości zostanie przekazana na potrzeby Ukraińskich Sił Zbrojnych, z którymi obecnie współpracuje Tadeusz Chudy – twórca filmu Sfora. Zgromadzone środki już w poniedziałek trafią na konto Fundacji Polonia, która sfinansuje transport ośmiu samochodów osobowych przystosowany do działań wojennych oraz czterech karetek dostosowanych do działań w tzw. strefie zero – dodaje prezes Stowarzyszenia Trzy Rybki Kamila Piwowarska. 

Za pośrednictwem portalu Goleniów.net dziękuję wszystkim bezpośrednio zaangażowanym w projekt jak i tych którzy swoją obecnością zaszczycili nas w dniu wczorajszym. Dziękuję za organizację, dyspozycyjność, kreatywność i moc pani Agnieszce Kuchciak – Czarneckie którą poprzez swój angaż włożyła mnóstwo pozytywnej energii  w ten pomysł. Bardzo osobiste podziękowania kieruję również dla Agaty Kiziuk za podsumowanie filmu, kilka trafionych w 10-tkę słów o samym programie oraz ogromną ilość pozytywnej energii wniesionej na salę – dodaje Tomek.

Premiera SFORY już za nami

(red.)

Dodaj komentarz