Piknik dla Wiktora – potrzeba 9.5 mln

Kochani na prośbę organizatorów eventu charytatywnego przesyłamy Wam informację, a jednocześnie zaproszenie na Piknik dla Wiktora, który odbędzie się dnia16.05.2021r. na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Start wyznaczony jest na godzinę 13:00.

Zjedzcie w domu śniadanie, a o obiad już się nie martwcie

Podczas imprezy organizatorzy zapewnią pożywny piknikowy obiad, a nawet deser.
Czekać będą na Was stoiska z ciastami, chlebem ze smalcem, ogórkiem, napojami, kiełbasą z grilla, ciepłą oraz pyszną zupą.

Loteria Fantowa

 Nie lada gratka dla fanów lekkiego hazardu to loteria fantowa. Jest to znakomita alternatywa dla wszystkich, który w sposób kontrolowany chcieliby poczuć dreszczyk adrenaliny.

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

 Po Jasnych Błoniach spacerować będą żywe maskotki, wrzutka do puszki i gotowe – można zrobić zdjęcie i przybić piątkę. Podstawiony zostanie amerykański samochód policyjny, który wraz z policjantem z Ameryki będzie gotowy do akcji. Ponadto, w charytatywnej piknikowej ofercie będzie:  wata cukrowa, możliwość malowania buziek, a także balony z helem.

Muzyka na żywo

Jeśli masz ochotę potupać nóżką w rytm hitów, będziesz miał do tego okazję. Piknik poprowadzi cudowna grupa DJ-ów, a to oznacza, iż świetna muzyczna oraz zabawa gwarantowana!

Przybywajcie!
P.S. Nie zapominajcie pomachać do kamery i drona. Pokażemy relację z pikniku Wiktorowi
Niech puszki zapełnią się po brzegi 😊

(red.)

 

Dodaj komentarz