Rzeka Ina od 8 lat umierała w ciszy. Teraz jest martwa !

😢😡 Ina w Goleniowie. Krótki odcinek. Wszystko wskazuje, że jest już martwa do samego ujścia. Na Inie poniżej Stargardu nie ma miejsc, dopływów w których mogłaby się schować ryba. Rzeka umarła w ciszy.
Największy truciciel w województwie – Stargard dopiął swego, po wielu latach trucia udało mu się ostatecznie zabić rzekę…
Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą Pamiętajcie, to miasto które zabija!!!!!!!!!
Najbliższa memu sercu rzeka umarła😭😡 a jej mordercy czują się bezkarnie!!!!
Gonzo Gonzo 
To wpis jednego z internautów na FB, który od lat przestrzega o braku reakcji i przyzwoleniu władz miasta Stargard na zabijanie naszej pięknej rzeki Iny !
Obejrzyjcie ten krótki film w całości. Film o mieście zabójcy przyrody. To zabijanie trwa już ponad 8 lat. To miasto, to Stargard – notoryczny zabójca. Niewiele zmieniło się przez te 8 lat – jedyne co, to to że poniżej Stargardu od dawna nie ma już lipieni i potokowców. Zwyrodnialec Stargard zabija wszystko i czuje się bezkarnie, bo robi to w świetle prawa a każda taka akcja kosztuje go kilka srebrników. Ten kraj jest bardzo, bardzo chory…
Mam wielki apel do wszystkich, którym nie jest obojętne nasze środowisko a zwłaszcza piękna rzeka Ina. Zajmie Wam to tylko chwilkę a mam nadzieję, że może chociaż trochę wpłynie na tragiczne w skutkach zatruwanie tej rzeki przez Stargard. Umieśćcie w Google Maps swoje komentarze o zatruwaniu Iny przy następujących instytucjach:
-Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Sp. z o.o. Oczyszczalnia Ścieków w Stargardzie
– Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Sp. z o.o. w Stargardzie
– Urząd Miejski w Stargardzie
– Urząd Miasta w Stargardzie – Wydział Spraw Obywatelskich
– Starostwo Powiatowe w Stargardzie
– Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Gonzo Gonzo

Burmistrz Krupowicz złożył zawiadomienie do prokuratury

(red.)

Dodaj komentarz