Radni z wizytą gospodarską na dworcu

Dziś – 24.03.2022 – odbyła się, od dawna planowana, wizyta gospodarska Radnych Rady Miejskiej w Goleniowie, na placu budowy nowego dworca kolejowo – autobusowego.

 

Ponieważ media nie zostały, mimo złożonego wniosku, na tą wizytę zaproszone ( uzasadnienie – względy bezpieczeństwa ), śmiało skorzystaliśmy z galerii zdjęć, którą na swoim portalu społecznościowym zaserwował Pan Radny Wojciech Łebiński.

Dowiedzieliśmy się, iż w wizycie uczestniczyło jedynie 5 z 21 Radnych. Obecni Radni to: Mariusz Skakuj, Andrzej Różański, Robert Kuszyński, Krzysztof Rutkowski oraz Wojciech Łebiński.

Poza zdawkową informacją Radnego Łebińskiego, w temacie prawdopodobnego opóźnienia w realizacji zadania, żaden z uczestników nie podzielił się publicznie swoimi wrażeniami ( może nie było czym ).

Jak na tak znaczące przedsięwzięcie, liczne pytania i dąsy – zwłaszcza Radnych opozycyjnych – frekwencja była mizerna. Przypomnijmy, iż cała wizyta zorganizowana została na wniosek tych Państwa, których akurat zabrakło. Przykre !

(red.)

 

Dodaj komentarz