Z ogromną radością udostępniamy Państwu informację Goleniowskiego Domu Kultury:
Wracamy do Was!
Koncert Jackpot to kolejna nastrojowa propozycja Goleniowskiego Domu Kultury. Tym razem na powietrzu, w ogrodzie GDK damy ponieść się pięknym dźwiękom.
Recital duetu to sentymentalna, acz niepozbawiona dobrego humoru podróż do czasów, w których muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. W programie usłyszycie m.in. utwory: Hanny Banaszak, Ewy Bem, Agnieszki Osieckiej, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego, Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty i Krystyny Prońko oraz utwory autorskie.
Bilety: 15 zł.
Sprzedaż biletów: w dniu koncertu od godz. 15:00 w GDK.
Ilość miejsc ograniczona
Koncert odbywa się w reżimie epidemiologicznym.
Jackpot to małżeństwo muzyków, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości. Finaliści 10. edycji programu “Must be the Music” mają na koncie dwie płyty, wiele sukcesów scenicznych w Polsce i zagranicą, bogate doświadczenie i współpracę z najlepszymi (m.in Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński, Krzysztof Meisinger, Baltic Neopolis Orchestra, Bernard Maseli, Agnieszka Wilczyńska, zespół Perfect i wielu innych).
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów 🙂
( red.)
źródło informacji oraz photo: https://www.facebook.com/events/371234560908072/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%7D

Dodaj komentarz